logo
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque.
+387648592568
info@elatedthemes.com
Eighth Avenue 487, New York
Hakkımızda – ApreL Abiye – 2018 Abiye Modeller
fade
4533
page-template-default,page,page-id-4533,eltd-core-1.0,averly-ver-1.0,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-main-style1,eltd-disable-fullscreen-menu-opener,eltd-header-vertical,eltd-sticky-header-on-scroll-down-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,eltd-light-header,eltd-enable-sidemenu-area-opener,eltd-side-menu-slide-with-content,eltd-width-370,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Hakkımızda

1990 yılında temelleri atılan firmamız yılların getirdiği tecrübeyle  2007 yılında yeni markası  “apreL” ile  sektöre  merhaba dedi.

Abiye sektörünü kendine branş olarak kabul eden firmamız sadece abiye ürünlerin satıldığı mağazaları ile perakende sektöründe çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Farklı ve sıradışı ürünler yapmaktaki kararlılığımız modellerimizi sizlerin beğenisine sunmaktan büyük mutluluk duyarak devam etmektedir.

Koleksiyonumuzu oluştururken düşündüğümüz tek şey nişan, mezuniyet, davet, düğün, kına gecesi gibi özel anlarınızda zerafetinizi ve şıklığınızı ön planda tutmak ve bulunduğunuz ortamda mutlak farklılığınızı hissettirmenizdir.

Firmamız kendi tasarladığı abiye elbiselerin yanında stiline ve çizgisine inandığı marka ve modacıların kreasyonlarına da yer vermektedir.